Британія найближчим часом поставить Україні 1000 ракет класу «земля-повітря» для ППО – Reuters
Країна посилить підтримку українських військових узимку, надавши 12 000 комплектів для сну в екстремально холодну погоду

Що сталося. Велика Британія посилить підтримку українських військових узимку, а також невдовзі доставить 1000 ракет для протиповітряної оборони.
Джерело. Про це повідомляє Reuters з посиланням на міністра оборони Бена Уоллеса.
Деталі. Зазначається, що Великобританія оголосила про постачання Україні ще 12 000 комплектів для сну в екстремально холодну погоду.
«Зима наближається, і це важливий виклик для обох сторін. Тож ми сповнені рішучості... дати українським солдатам найкращі базові навички, тому що ми вже знаємо, що російські військові цього не роблять», – сказав міністр оборони Британії.
Міноборони країни заявило, що найближчим часом завершить постачання 1000 додаткових ракет класу «земля-повітря». Зазначається, що обладнання включає пускові установки та ракети та здатне збивати повітряні цілі, включно з російськими безпілотниками та крилатими ракетами.
Бекграунд. Нагадаємо, що голова оборонного штабу Британії вважає, що стратегічно росія вже програла війну.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].