Американська Broadcom просить в ЄС схвалити поглинання VMware за $61 млрд

Американська Broadcom просить в ЄС схвалити поглинання VMware за $61 млрд

До 20 грудня чиновники зобов'язані дати відповідь

Американська Broadcom просить в ЄС схвалити поглинання VMware за $61 млрд
фото DR

Американський виробник програмного забезпечення Broadcom звернувся до Євросоюзу, щоб отримати дозвіл на угоду з поглинання VMware, яка оцінюється в $61 млрд.

Компанія повинна отримати дозвіл антимонопольного органу ЄС для закриття однієї з найбільших технологічних угод в історії.

Джерело. Про це пише Bloomberg.

Деталі. Через кілька місяців консультацій з регулятором, який наглядає за злиттями в ЄС, компанія Broadcom офіційно запросила схвалення поглинання.

До 20 грудня чиновники зобов'язані дати відповідь: або угоду буде схвалено відразу, або буде ініційовано перевірку, яка може затягнути процедуру ще на 90 робочих днів.

«Ми переконані, що угода не створить жодних проблем конкурентного середовища, і розраховуємо на співпрацю з Єврокомісією протягом усього процесу», – заявили в Broadcom і додали, що очікують закриття угоди у 2023 фінансовому році.

Угода обіцяє стати найбільшою в історії Broadcom – вона також розширить асортимент програмних рішень, що пропонуються компанією.

У 2018 році компанія за $18,9 млрд поглинула розробника програм для управління IT-інфраструктурою CA Technologies, а через рік викупила за $15 млрд підрозділ корпоративної безпеки Symantec.

Аналітики Bloomberg Intelligence вважають, що Єврокомісія призначить поглиблену перевірку поглинання, але зрештою схвалить угоду. У європейських чиновників можуть виникнути побоювання, що з розширенням пропозицій компанія може почати висувати клієнтам особливі умови аж до ексклюзивного співробітництва, а об'єднання продуктів і послуг може обмежити можливості конкурентів.

Бекграунд. Нагадаємо, українська влада склала списки мікросхем, важливих для російської зброї, і просить Захід не надавати їх росії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло