ЄК відправить 1800 тонн екстреної допомоги в Україну до кінця листопада

ЄК відправить 1800 тонн екстреної допомоги в Україну до кінця листопада

Пакет підтримки зокрема включатиме енергетичну допомогу

ЄК відправить 1800 тонн екстреної допомоги в Україну до кінця листопада
Фото: istockphoto.com

Що сталося. Єврокомісія відправить 1800 тонн екстреної допомоги, зокрема енергетичної, в Україну до кінця листопада.

Джерело. Про це йдеться на сайті Комісії.

Деталі. Загальний обсяг матеріальної допомоги з урахуванням нового пакета складе 74 000 тонн вартістю понад 450 млн євро. Також Європа надала 523 млн євро фінансової гуманітарної допомоги після повномасштабного вторгнення росії.

Остання підтримка надійшла з Бельгії, Фінляндії, Німеччини, Словаччини, Люксембургу та Швеції. Вона включає енергетичне обладнання, предмети для укриття під час повітряних тривог, набори для надання першої допомоги, захисний одяг, протипожежне обладнання, водні вантажівки та автобуси.

«Ключовим пріоритетом нашої гуманітарної діяльності сьогодні є збільшення масштабів допомоги з підготовки до зими. ЄС цілодобово працює, щоб допомогти зберегти електроенергію в Україні», – прокоментував єврокомісар з кризового менеджменту Янез Ленарчіч.

У ЄК додали, що Координаційний центр реагування на надзвичайні ситуації ЄС координує медичну евакуацію поранених або хворих українців до лікарень по всій Європі. Водночас гуманітарні партнери ЄС надають незахищеним верствам населення в Херсоні життєво важливі товари.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що ЄС збільшить підтримку у відновленні енергосистеми України. Єврокомісарка з питань енергетики наголосила, що російські атаки 15 листопада лишили без світла 10 млн українців.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло