Світовий банк обговорить у грудні пакет допомоги Україні на $2 млрд

Світовий банк обговорить у грудні пакет допомоги Україні на $2 млрд

Основна увага приділяється відновленню приватного сектору

Світовий банк обговорить у грудні пакет допомоги Україні на $2 млрд
фото DR

Підрозділ Світового банку з приватних інвестицій обговорить пакет підтримки України на суму $2 млрд на засіданні ради директорів у грудні, повідомила у четвер регіональний менеджер з України Ліза Кестнер.

Джерело. Про це пише Reuters.

Деталі. Фінансовий підрозділ Світового банку (IFC) розраховує покрити половину підтримки, яку, як очікується, буде надано протягом наступних 18-24 місяців від донорів, сказала Кестнер, виступаючи на Українській інвестиційній конференції в Лондоні.

Вона додала, що основна увага приділяється відновленню приватного сектору після закінчення війни.

Виступаючи на тій же панелі, Маттео Патроне, керуючий директор Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), сказав, що, на його очікування, обсяг кредиту, наданого організацією Україні, до кінця року досягне 1,5 млрд євро.

Бекграунд. Нагадаємо, Мінекономіки України підписало меморандум про взаєморозуміння з інвестиційною компанією BlackRock. Угода передбачає, що департамент BlackRock із консультацій щодо фінансових ринків консультуватиме Мінекономіки стосовно створення дорожньої карти інвестиційної платформи, до якої будуть залучати перш за все приватний капітал.Чому це хороший знак – читайте в матеріалі Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло