ЄС заморозив російські активи на 68 млрд євро – Politico

ЄС заморозив російські активи на 68 млрд євро – Politico

Найбільше арештували майна в Бельгії

ЄС заморозив російські активи на 68 млрд євро – Politico
Фото: Getty Images

Що сталося. ЄС заморозив російських активів на 68 млрд євро.

Джерело. Про це пише Politico з посиланням на внутрішній документ Єврокомісії.

Деталі. Згідно з даними видання, у Бельгії заморозили найбільше – 50 млрд євро активів. На другому місці Люксембург із 5,5 млрд євро активів. На ці країни разом із Італією, Німеччиною, Ірландіє., Австрією та Францією припадає 90% заморожених активів рф.

Politico уточнює, що ЄС не знає, який обсяг із цих коштів може належати до національних резервів росії. У тексті документа зазначена сума 33,8 млрд євро з позначкою «у процесі оцінювання, тому не для цитування».

Зараз Єврокомісія очікує, що Рада ухвалить закон і визнає ухилення від санкцій кримінальним злочином. Це має спростити процес конфіскації активів. Як стверджує видання, процес гальмує Польща, адже країна спочатку хоче ухвалити відповідний закон на національному рівні.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Канада заблокувала $330 млн російських активів. За три місяці канадці заблокували близько $10 млн росіян.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло