Щонайменше п'ять млн українців втратили роботу через війну – Мінекономіки

Щонайменше п'ять млн українців втратили роботу через війну – Мінекономіки

Бойові дії зачепили території, де було зайнято 10 млн працівників

This material is also available in English
Щонайменше п'ять млн українців втратили роботу через війну – Мінекономіки
Фото: depositphotos.com

Що сталося. Щонайменше 5 млн людей в Україні втратили роботу через повномасштабну війну.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Деталі. Заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна під час Польсько-Українського економічного форуму заявила, що бойові дії зачепили території, де було зайнято 10 млн працівників.

За її словами через бойові дії країну покинули вже близько 7 млн людей, що суттєво вплинуло на зростання рівня безробіття. Наразі одним з ключових пріоритетів роботи уряду є стабілізація та відновлення економіки, розвиток ринку праці й повернення додому наших громадян.

Бекграунд. Нагадаємо: дефіцит робочої сили у світі виявив недоліки пропозиції, а також посилив інфляційний тиск. Після скасування обмежень, спричинених COVID-19, попит на робочу силу різко зріс, тоді як через велику кількість постраждалих від пандемії та достроковий вихід на пенсію кількість працівників у багатьох країнах зменшилася. У результаті, рівень безробіття у світі швидко впав і зараз досяг рівня до COVID-19. Такий стан може тривати й протягом наступного року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло