«Армія відновлення»: до суспільно корисних робіт залучили безробітних у шести регіонах

«Армія відновлення»: до суспільно корисних робіт залучили безробітних у шести регіонах

Держава вже перерахувала понад 1300 працівникам 6,2 млн грн за виконання робіт

This material is also available in English
«Армія відновлення»: до суспільно корисних робіт залучили безробітних у шести регіонах

Що сталося. В межах проєкту «Армія відновлення» в шести областях залучили понад 1300 безробітних осіб до виконання суспільно корисних робіт, спрямованих на відбудову країни та подолання наслідків військової агресії росії.

Джерело. Про це повідомила пресслужба Міністерства економіки.

Деталі. Роботи тривають у Сумській, Чернігівській, Київській, Донецькій, Полтавській та Рівненській областях. Найближчим часом до них доєднаються Волинська й Запорізька області.

Найбільшу кількість безробітних на сьогодні залучили в Сумській області – 519 осіб, а також Київській – 311 осіб і Полтавській – 177 осіб. За виконання суспільно корисних робіт держава вже перерахувала працівникам 6,2 млн грн.

Зазначається, що види суспільно корисних робіт залежать від потреб конкретного регіону. Найчастіше людей залучають до: укріплення дамб, розчищення узбережжя біля водойм та річок, розвантаження гуманітарної допомоги, облаштування підвальних приміщень під укриття тощо.

«Нагадаємо, що участь у суспільно корисних роботах з боку безробітних є добровільною й оплачується на рівні не нижче за мінімальну зарплату, яка на сьогодні складає 6700 грн. Крім того, оплату праці за виконання таких робіт можуть дофінансовувати з обласних бюджетів», – повідомили в Мінекономіки.

Бекграунд. Нагадаємо: щонайменше п'ять млн українців втратили роботу через війну.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло