Україна та Світовий банк підписали угоду про грант на $4,5 млрд

Україна та Світовий банк підписали угоду про грант на $4,5 млрд

Кошти спрямують на виплату пенсій, соціальної допомоги та оплату медичних послуг

Україна та Світовий банк підписали угоду про грант на $4,5 млрд
Фото: istockphoto.com

Що сталося. Україна підписала зі Світовим банком угоду про отримання грантових $4,5 млрд з Цільового фонду.

Джерело. Про це повідомляє Мінфін України.

Деталі. Кошти в Цільовий фонд перерахували США як третій етап додаткового фінансування у рамках проєкту «Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні».

Гроші спрямують на забезпечення пенсійних виплат та деяких програм соціальної допомоги – оплату житлово-комунальних послуг, підтримку малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства, ВПО. Також допомогу спрямують на оплату медичних послуг за програмою медичних гарантій.

«Ми вдячні уряду США та команді Світового банку за тривалу співпрацю, фінансову підтримку та солідарність з Україною. Зазначені грантові кошти є черговим вагомим внеском у фінансування невідкладних потреб для нашої країни», – прокоментував міністр фінансів Сергій Марченко.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Світовий банк обговорить у грудні пакет допомоги Україні на $2 млрд. Основна увага приділяється відновленню приватного сектору.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло