США заборонили телекомунікаційне обладнання Huawei, ZTE через загрозу безпеці даних

США заборонили телекомунікаційне обладнання Huawei, ZTE через загрозу безпеці даних

Також обмежили виробників IP камер Hikvision, Dahua та компанію Hytera, яка випускає радіостанції

США заборонили телекомунікаційне обладнання Huawei, ZTE через загрозу безпеці даних

Що сталося. Федеральна комісія з комунікацій США (FCC) сьогоднішнім рішенням заборонила обладнання ZTE та Huawei, а також – виробників IP камер Hikvision, Dahua та компанії Hytera, яка випускає радіостанції.

Джерело. Про це повідомляє Bloomberg.

Деталі. Зазначається, що під час голосування 4-0 FCC дійшла висновку, що продукти становлять загрозу безпеці даних. 

«FCC прагне захищати нашу національну безпеку, гарантуючи, що ненадійне комунікаційне обладнання не буде дозволено використовувати в межах наших кордонів, і ми продовжуємо цю роботу тут. Ці нові правила є важливою частиною наших постійних дій із захисту американського народу від загроз національній безпеці, пов’язаних із телекомунікаціями», – сказала голова FCC Джессіка Розенворсел.

Компанія Hikvision відповіла електронною поштою, що її продукти відеозахисту «не становлять загрози безпеці Сполучених Штатів і немає жодного технічного чи юридичного обґрунтування для рішення Федеральної комісії зв’язку». 

Компанія заявила, що це рішення «зробить більш шкідливим і дорожчим для малого бізнесу США, місцевої влади, шкільних округів та окремих споживачів захистити себе, свої будинки, бізнес і власність».

Huawei відмовилася від коментарів, а Dahua, Hytera і ZTE не відповіли на листи, надіслані в неробочий час у Китаї.

Бекграунд. Нагадаємо, що у листопаді 2021 року Президент США Джо Байден підписав закон про заборону використання у Сполучених Штатах обладнання китайських телекомунікаційних компаній Huawei та ZTE..

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло