Ріші Сунак заявляє про “еволюційний” підхід до політики щодо росії і Китаю

Ріші Сунак заявляє про “еволюційний” підхід до політики щодо росії і Китаю

Прем’єр запевняє, що підтримка Британією України триватиме стільки, скільки потрібно

Ріші Сунак заявляє про “еволюційний” підхід до політики щодо росії і Китаю
фото DR

Прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак має оголосити про так званий «еволюційний» підхід до країн, включаючи росію та Китай, під час проголошення своєї першої великої зовнішньополітичної промови з моменту вступу на посаду.

Джерело: CNN

Деталі. «Наші супротивники та конкуренти планують на довгострокову перспективу. Перед цим викликом коротких планів чи прийняття бажаного за дійсне буде недостатньо. Тому ми зробимо еволюційний стрибок у нашому підході», – скаже Сунак у виступі перед дипломатами та бізнес-лідерами на банкеті у лорд-мера в Лондоні, згідно з урядовим прес-релізом.

«Це означає бути сильнішим у захисті наших цінностей та відкритості, від яких залежить наше процвітання. Це означає створення сильнішої економіки вдома, тому що це є основою нашої сили за кордоном. І це означає протистояти нашим конкурентам, але не через гучну риторику, а за допомогою твердого прагматизму», – йдеться в промові.

Сунак також наголосить на важливості активізації відносин у Європі після Brexit, а також своїх планів щодо поглиблення зв'язків в Індо-Тихоокеанському регіоні, йдеться в прес-релізі.

Очікується також, що прем'єр-міністр знову підтвердить відданість Британії Україні в умовах російської агресії, заявивши, що країна «підтримуватиме Україну стільки, скільки буде потрібно».

«Ми збережемо чи збільшимо нашу військову допомогу наступного року. І ми забезпечимо нову підтримку протиповітряної оборони, щоб захистити український народ та критично важливу інфраструктуру, від якої він залежить», – зазначається в промові прем’єра.

Бекграунд. Нагадаємо, британський прем'єр приїхав до Києва й анонсував пакет ППО для України на $60 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло