Starlink Ілона Маска підвищує тарифи для українців
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Starlink Ілона Маска підвищує тарифи для українців

Термінали Starlink теж подорожчали

Starlink Ілона Маска підвищує тарифи для українців
Фото: ілюстративне

Що сталося. Компанія Starlink Ілона Маска підвищила вартість місячної абонплати за користування послугою супутникового інтернету Starlink у різних країнах, зокрема в Україні.

Джерело. Про це передає «УНІАН».

Деталі. Про підвищення тарифу українських користувачів поінформували в розсилці по імейлу. Нова ціна автоматично почне діяти з 29 грудня – тепер з українців попросять не $60, а $75 на місяць, або 2800 грн.

При цьому, як свідчать оновлені дані на сайті компанії, термінали Starlink теж подорожчали. Якщо раніше вони коштували $600, то тепер потрібно заплатити $700. Зростання цін не обійде й українських користувачів.

Бекграунд. Starlink в Україні почав роботу на третій день війни з росією. Зараз на українській території працює понад 23 000 терміналів, що допомагають українцям залишатися на зв’язку попри обстріли та знищення інфраструктури.

Mind розібрався, як працює супутниковий інтернет від Ілона Маска, хто може скористатися послугами, скільки це коштує, як підключитися та що варто врахувати.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло