ПриватБанк підвищує ставки за депозитами з 1 грудня

ПриватБанк підвищує ставки за депозитами з 1 грудня

Ставка доходу для вкладників, які розмістять кошти на вклади на строк 18 та 24 місяців, становитиме 14% річних

ПриватБанк підвищує ставки за депозитами з 1 грудня

Що сталося. З 1 грудня ПриватБанк підвищує ставки за всіма основними видами депозитних вкладів – вони діятимуть як для нових вкладів, так і для тих, що продовжуються на відповідні строки.

Джерело. Про це повідомила пресслужба банку.

Деталі. Відтепер вклади у ПриватБанку на строк від 10 до 12 місяців приноситимуть 9% річних доходу, на строк від 6 місяців – 8% річних, а «короткі» тримісячні депозити – 7% річних.

«Стоїмо на захисті фінансового фронту та тримаємо фінансову безпеку для наших вкладників, особливо в умовах зміни ситуації на грошовому ринку, – відзначає Дмитро Мусієнко. «Новий рівень ставок за депозитами дозволить нашим клієнтам отримувати більший дохід та додатковий захист заощаджень від інфляції», – повідомили у банку.

Крім того, для вкладників, які розмістять кошти на вклади на строк 18 та 24 місяців, ставка доходу

становитиме 14% річних. Також найвищу процентну ставку 14% річних встановлено по вкладах «Слава Героям» для військовослужбовців, що отримують через ПриватБанк цільові виплати від держави.

Бекграунд. Нагадаємо, що за 10 місяців воєнного року громадяни та бізнес залишають гроші на депозитах, але кредити повертають дедалі гірше.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло