Керівники обленерго відповідатимуть за несправедливі відключення електрики – НКРЕКП

Керівники обленерго відповідатимуть за несправедливі відключення електрики – НКРЕКП

За минулий тиждень кількість скарг щодо порушення графіків та черговості відключень зросла вдвічі

Керівники обленерго відповідатимуть за несправедливі відключення електрики – НКРЕКП

Що сталося. Голова НКРЕКП Костянтин Ущаповський повідомив, що комісія запроваджує персональну відповідальність керівників операторів системи розподілу (обленерго) за невиконання нормативних документів щодо введення обмежень споживання електроенергії.

Джерело. Відповідне рішення було ухвалене під час наради у Міністерстві енергетики – повідомляє пресслужба відомства.

Деталі. Минулого тижня кількість скарг від споживачів щодо недотримання графіків та несправедливості у черговості відключень зросла удвічі. Найбільше скарг на відключення від жителів Києва та області, Полтави та Львова. НКРЕКП разом з Міненерго проаналізували всі випадки і прийшли до висновку, що звернення людей не безпідставні.

Крім того регулятор отримує значну частину скарг на неналежну комунікацію обленерго зі споживачами, зокрема недонесення інформації про відключення, їх обсяги та актуальність складених графіків. Він звертає увагу операторів розподільчих мереж на необхідність врахування показників лічильників та застосування коефіцієнту зниження при виставленні рахунків споживачам «за усередненим споживанням» за листопад.

Бекграунд. Як раніше повідомляв Mind, регулятор дозволив публікувати адреси аварійних відключень е/е вперше з початку повномасштабної війни.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло