Росія запускає бутафорські ракети, щоб виснажити ППО України — українські військові
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Росія запускає бутафорські ракети, щоб виснажити ППО України — українські військові

Однак вони теж становлять небезпеку при влучанні по цивільних об’єктах

Росія запускає бутафорські ракети, щоб виснажити ППО України — українські військові
фото Viacheslav Ratynskyi/Reuters

Зараз росія використовує ракети, здатні нести ядерну зброю, оснащені нерозривними боєголовками, щоб виснажити протиповітряну оборону України.

Микола Данилюк, представник дослідницького підрозділу Збройних сил України, поділився цими новинами на брифінгу у четвер, який відбувся на місці, де демонструвалися фрагменти російської крилатої ракети Х-55.

Джерело: CNN

Деталі. «Застосування таких ракет покликане відвернути увагу системи ППО України і виснажити її», – сказав Данилюк, додавши, що сучасніші російські ракети, як правило, націлені на об'єкти інфраструктури та житлові квартали.

Вказуючи на уламок ракети, Данилюк сказав: «Хочу ще додати, що навіть ракета без боєголовки, ракета з порожньою боєголовкою становить велику небезпеку через свою кінетичну енергію та паливо. Про це свідчить влучання ракети Х-55 по житловому будинку».

“Ця порожня боєголовка – це заміна термоядерного керованого заряду, який використовується в ракетах Х-55», – сказав він.

Данилюк сказав, що дослідження цієї ракети Х-55 не показали аномального рівня радіоактивності, «що означає, що вона не мала контакту з ядерними елементами».

26 листопада британське міністерство оборони заявило у своєму щоденному зведенні розвідданих, що «росія, ймовірно, знімає ядерні боєголовки зі старіючих ядерних крилатих ракет і запускає неозброєні боєприпаси по Україні».

Бекграунд. Нагадаємо, раніше Defense Express повідомив, що збита над Києвом російська ракета «несла муляж ядерної боєголовки».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло