Уряд об’єднав Мінінфраструктури з Мінрегіоном

Уряд об’єднав Мінінфраструктури з Мінрегіоном

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури є правонаступником майна, прав і обов’язків Мінрегіону, що реорганізується

Уряд об’єднав Мінінфраструктури з Мінрегіоном

Що сталося. Уряд затвердив постанову, якою об’єднав Міністерство інфраструктури з Міністерством розвитку громад та територій.

Джерело. Про це йдеться на сайті Кабінету Міністрів.

Деталі. Мета акту – оптимізація системи центральних органів виконавчої влади.

«Постановою пропонується перейменувати Міністерство інфраструктури на Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, реорганізувати Міністерство розвитку громад та територій шляхом приєднання до Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України», – йдеться в повідомленні.

Мінрегіон, що припиняється згідно з цією постановою, продовжує виконувати функції та повноваження у визначених сферах до завершення здійснення заходів з приєднання до Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, якому передаються функції та повноваження Мінрегіону.

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури є правонаступником майна, прав і обов’язків Мінрегіону, що реорганізується.

Бекграунд. Нагадаємо, що Верховна Рада звільнила Олександра Кубракова з посади міністра інфраструктури і призначила його віце-прем’єр-міністром – міністром інфраструктури та регіонального розвитку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло