Маск опублікував документи, пов’язані з сином Байдена, і звинуватив “Твіттер” у видаленні постів за вказівкою “згори”

Маск опублікував документи, пов’язані з сином Байдена, і звинуватив “Твіттер” у видаленні постів за вказівкою “згори”

Він назвав це обмеженням свободи слова і порушенням Першої статті конституції США

Маск опублікував документи, пов’язані з сином Байдена, і звинуватив “Твіттер” у видаленні постів за вказівкою “згори”
фото DR

Новий власник Twitter Ілон Маск розкрив частину документів, які були в архівах соцмережі, у зв'язку зі скандалом 2020-го року щодо ноутбука, який, ймовірно, належав сину нинішнього президента США Хантеру Байдену. Маск виклав посилання на твіти журналіста Rolling Stone Метта Таіббі, який розмістив по вказівці Маска внутрішні файли компанії.

З них випливає, що адміністрація Твіттера виконувала вимоги американських політиків як демократів, так і республіканців щодо видалення невигідних їм публікацій. Зазначається, що у демократів важелів тиску на соцмережу було більше, оскільки частка їх активів значно більша за частку республіканців.

За словами журналіста, видалення постів на вимоги обох партій до 2020 року «стало звичною справою».

Перед публікацією допису Метта Тайббі Ілон Маск написав Here we go!! («Починаємо!!»), це може свідчити про те, що саме він передав журналісту необхідні відомості, зокрема листування політиків з адміністрацією соцмережі.

Також Маск анонсував «другу серію» публікації відомостей.

У той же час жоден з поданих документів не містить атрибутів, деякі слова підкреслені червоною хвилястою лінією, це свідчить про те, що Тайббі копіював відомості з цього «розслідування» до текстового редактора, і документи не є справжніми.

Маск уточнив, що деякі факти потрібно ще перевірити.

Журналіст стверджує, що компанія Twitter начебто отримувала розпорядження про перевірку та видалення контенту і навіть окремих користувачів.

За словами Таіббі, найбільш масові інструменти такої цензури застосовувалися в історії з Хантером Байденом. У жовтні 2020 року газета New York Post опублікувала конфіденційну інформацію щодо Байдена-молодшого, виявлену в секретних листах на його ноутбуці, який було випадково знайдено в одній з ремонтних майстерень.

Тоді Twitter видалив усі посилання, опубліковані газетою, і встановив на твіти попередження про те, що поширені публікації можуть бути небезпечними.

За даними Тайббі, адміністрація Twitter вжила «екстраординарних заходів» щодо видалення інформації про зміст ноутбука Хантера Байдена – статті New York Post про листи сина на той момент майбутнього президента США. Посилання на неї відзначалися як небезпечні, їхня передача блокувалася навіть через особисті повідомлення.

Маск опублікував документи, пов’язані з сином Байдена, і звинуватив “Твіттер” у видаленні постів за вказівкою “згори”

Тайббі часто посилається у треді на Першу поправку Конституції США, яка гарантує свободу слова, проте забуває згадати, що вона захищає права громадян лише від держави. Поправка не стосується діяльності приватних компаній. 

Байден не був тоді президентом США, а лише кандидатом, тому тиском держави це теж не можна назвати.

Сам Маск теж наголошує на Першій поправці, таким чином маніпулюючи фактами.

Бекграунд. Нагадаємо, Ілон Маск оголосив, що буде відновлено всі заблоковані раніше акаунти в Твіттері.

Між тим з’ясувалося, що після того, як Твіттер перейшов до Ілона Маска, соцмережа втратила сотні мільйонів доларів доходів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло