Apple дозволить саморемонт Mac і iPhone клієнтам у Європі

Apple дозволить саморемонт Mac і iPhone клієнтам у Європі

Компанія ще не включила до програми iPhone 14 або комп'ютери Mac з новими чіпами M2

Apple дозволить саморемонт Mac і iPhone клієнтам у Європі
Фото: flickr.com

Що сталося. Apple Inc. дозволить клієнтам у восьми країнах Європи самостійно ремонтувати свої пристрої і продаватиме великий набір інструментів для ремонту приблизно за 60 євро.

Джерело. Про це повідомляє Bloomberg.

Деталі. Програма під назвою Self Service Repair дозволить користувачам у Франції, Бельгії, Німеччині, Польщі, Іспанії, Британії, Італії та Швеції купувати в Інтернеті деталі для iPhone SE, iPhone 12, iPhone 13 і деяких макбуків, щоб самостійно здійснюввти ремонт. 

Втім, Apple не рекомендує більшості споживачів самостійно ремонтувати свої пристрої, але окремі групи споживачів протягом багатьох років підштовхували компанію до того, щоб дозволити цю практику. Програма вперше була запущена в США у квітні.

Apple, що базується в Купертіно, штат Каліфорнія, ще не включила до програми iPhone 14 або комп'ютери Mac з новими чіпами M2.

Бекграунд. Також стало відомо, що Apple останніми тижнями активізувала перенесення виробничих потужностей за межі Китаю, який тривалий час домінував у ланцюгу постачань компанії. На рішення Apple вплинули нещодавні заворушення в китайському місті Чженчжоу, де розташовано завод Foxconn, який випускає основну частину пристроїв iPhone 14 Pro і Pro Max, що є найбільш затребуваними цього року. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло