США розглядають можливість надати ЗСУ касетні боєприпаси – CNN

США розглядають можливість надати ЗСУ касетні боєприпаси – CNN

Україна хоче отримати ці снаряди для ракетних систем HIMARS та 155-мм гаубиць

США розглядають можливість надати ЗСУ касетні боєприпаси – CNN
Фото: mil.in.ua

Що сталося. США розглядають можливість надати Збройним Силам України касетні боєприпаси.

Джерело. Про це пише CNN.

Деталі. Зазначається, що касетна зброя заборонена міжнародною конвенцією, яка почала діяти 2010 року, проте ані Україна, ані США, ані росія не приєдналися до неї. Американські чиновники розглядають передачу цієї зброї лише як надзвичайний засіб і водночас не відхиляють можливості повністю.

Видання зазначає, що для України касетні боєприпаси могли б розв'язати дві основні проблеми: потреба в більшій кількості боєприпасів для артилерійських і ракетних систем, які надали США та інші країни, і спосіб скоротити чисельну перевагу росії в артилерії.

За даними видання, Україна хоче використовувати ці снаряди для ракетних систем HIMARS та 155-мм гаубиць. CNN стверджує, що це дозволить ЗСУ ефективніше атакувати більш розосереджені цілі, як-от скупчення російських військ і техніки на полі бою.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що США розглядають можливість передати Україні невеликі бомби для ураження російського тилу. Дальність ураження снарядів становить 150 км.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло