Пасажирам надійніше купувати квитки у касах вокзалів – «Укрзалізниця»

Пасажирам надійніше купувати квитки у касах вокзалів – «Укрзалізниця»

Квитки на потяг можна буде купити в касах на залізничному вокзалі

Пасажирам надійніше купувати квитки у касах вокзалів – «Укрзалізниця»
Фото: the-village.com.ua

Що сталося. «Укрзалізниця» забезпечена генераторами та буржуйками на випадок блекауту української енергосистеми. Квитки в такому випадку можна буде купити в касах на залізничному вокзалі.

Джерело. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін для «НВ Бізнес».

Деталі. Щоб пройти зиму без централізованого постачання електроенергії та тепла, в компанії розробили низку заходів: від зменшення площ виробничих приміщень, які обігріваються, до резервування всіх вокзалів генераторами.

«На сьогодні у нас є готових 9200 буржуйок та 15 000 кубів дров», – розповідає Камишін.

Він повідомив, що під час попередніх масштабних відключень електропостачання сервіси УЗ з придбання квитків працювали, однак можуть виникати проблеми на боці клієнта.

У разі зникнення зв’язку на боці клієнта, він радить іти на залізничний вокзал, де практично гарантовано буде світло та зв’язок, працюватимуть каси.

«Якщо буде потреба – збільшимо кількість кас та касирів. Поки що ми бачимо, що наявних каналів продажу достатньо в усіх містах України», – запевнив Камишін.

Він додав, що усі потяги, на які продані квитки, курсуватимуть, а також вони не відправлятимуться раніше ніж за розкладом. Однак потяги, особливо дальнього слідування, можуть затримуватися.

Бекграунд. Раніше Камшін пообіцяв, що «Укрзалізниця» у разі нових блекаутів не скасовуватиме пасажирські поїзди, як не скасовувала їх під час і одразу після блекауту 23 листопада.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло