Грант від Google витратять на освітній застосунок, розробку тематичних серіалів і проєктів – Мінцифри

Грант від Google витратять на освітній застосунок, розробку тематичних серіалів і проєктів – Мінцифри

Функціонал платформи та освітні продукти будуть перекладені англійською мовою

Грант від Google витратять на освітній застосунок, розробку тематичних серіалів і проєктів – Мінцифри

Що сталося. Грант від компанії Google у розмірі $2 млн буде витрачено, серед іншого, на створення «спеціального освітнього застосунку та розробку нових освітніх серіалів і проєктів».

Джерело. Про це йдеться в телеграм-каналі Міністерства цифрової трансформації України.

Деталі. Окрім фінансової допомоги, Google надасть своїх фахівців з Google.org Fellowship на розвиток цифрової освіти в Україні, що повинно допомогти українцям «здобути нову професію, навчитися цифрової грамотності та знайти роботу».

Зазначається, що буде оновлена платформа національного проєкту «Дія.Цифрова освіта». У рамках цього, уточнили в Мінцифри, планується впровадити «елементи штучного інтелекту для створення індивідуального плану навчання», «інтерактивні симулятори, які наблизять користувача до реальних ситуацій у професії», «рекомендації щодо перекваліфікації та підвищення кваліфікації», а також «пошук вакансій відповідно до напряму та успіхів у навчанні».

«Менеджери з продуктів, інженери програмного забезпечення, менеджери з маркетингу з Google на безоплатній основі допомагатимуть масштабувати проєкт «Дії.Цифрова освіта» протягом 6 місяців», – повідомили у відомстві.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Google надасть Україні $2 млн на цифрову освіту й 50 000 ліцензій Google Workspace для уряду. Ліцензії нададуть органам влади для «захисту та безпеки даних, враховуючи постійні кіберзагрози». У Мінцифри вважають, що проєкт має допомогти розв'язати питання безробіття серед вимушених переселенців і зробити внесок в економічне відродження України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло