«Готуємося усі до відбудови України»: у Кракові стартував польсько-французький економічний форум

«Готуємося усі до відбудови України»: у Кракові стартував польсько-французький економічний форум

Наразі формується база підприємств, які готові взяти участь у відбудові

This material is also available in English
«Готуємося усі до відбудови України»:  у Кракові стартував польсько-французький економічний форум
фото Reuters

У Кракові у п'ятницю, 9 грудня, стартував польсько-французький економічний форум. Атомна енергетика, допомога Україні та реформи стали ключовими темами зустрічі підприємців і політиків із Франції та Польщі.

Джерело. Про це передає Польське радіо.

Деталі. У зустрічі беруть участь, зокрема, міністри підприємництва та торгівлі обох країн.

Форум присвячений співпраці у сферах відновлюваних джерел енергії, водневої енергетики, а також інноваціям та цифровій трансформації економіки.

«Також порушать питання будівництва атомної електростанції в Польщі», – зазначив Марцін Грачик із Польського агентства інвестицій і торгівлі.

«Зі всією рішучістю питання співпраці в галузі енергетики буде одним із найважливіших. Не лише для Польщі, а й для Франції теж. Будівництво атомної електростанції точно буде на порядку денному в розмові міністрів», – наголосив він.

Також учасники форуму обговорять допомогу щодо відбудови України.

«Готуємося всі, як у Польщі, так і у Франції, до відбудови України. Формуємо базу підприємств, які готові взяти в цьому участь. Серед гостей також будуть представники українського інвестиційного агентства. Разом будемо міркувати, як відновити Україну у бізнес-площині», – розповів Грачик.

Польсько-французький економічний форум відбувається вже вдруге.

Бекграунд. Про те, які ініціативи дозволили відбудувати в Чернігові майже 500 домівок та підготувати модульні містечка – в матеріалі Mind «Як відновлюється Чернігівська область, якій росія завдала мільярдних збитків».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло