$2,25 млрд склали збитки сільськогосподарських домогосподарств за 6 місяців від початку вторгнення

$2,25 млрд склали збитки сільськогосподарських домогосподарств за 6 місяців від початку вторгнення

25% з них зупинили або зменшили виробництво через війну

This text is also available in English

Що сталося. Українські домогосподарства, що займаються сільським господарством, втратили $2,25 млрд за 6 місяців від початку повномасштабного вторгнення.

Джерело. Такі результати дослідження озвучила национальний консультант Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН «The Food and Agriculture Organization (FAO)» Анна Бурка під час круглого столу «Агросектор + залізниця: відкритий діалог заради спільного виживання та розвитку», який наразі проходить у Києві за сприяння УКАБ.

Деталі. $1,26 млрд з означеної суми склали збитки домогосподарств у рослинництві, $1 – у тваринництві.
Крім того, за словами Анни Бурки, 25% цих домогосподарств наразі зупинили або зменшили власне виробництво через війну. Наразі 50% статків опитаних домогосподарств витрачаються на продукти харчування. Причому, для областей, в яких або поблизу яких велися бойові дії, цей показник становить 75%.

Анна Бурка також розповіла, що для допомоги 500 тис. сільськогосподарських домогосподарств Організація планує залучити близько $100 млн. «Ми маємо надати допомогу з посівним матеріалом, кормами для тварин та інвентарем, для цього і плануємо залучити близько $100 млн», – завершила вона свій виступ.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло