Перестраховики відмовилися покривати ризики України, росії і Білорусі

Перестраховики відмовилися покривати ризики України, росії і Білорусі

У зв’язку з цим страховики неохоче надаватимуть покриття ризиків для росії чи України

Перестраховики відмовилися покривати ризики України, росії і Білорусі
фото DR

З початку нового року деякі перестрахувальні компанії відмовилися покривати ризики України, росії та Білорусі, а також скоротили перестрахування збитків від стихійних лих, зокрема ураганів у США.

Джерело. Про це пише Reuters з посиланням на звіт брокера Gallagher Re.

Деталі. Перестрахувальники – фірми, які страхують страховиків – щороку продовжують поліси 1 січня, і багато перестрахувальників позначили в умовах страхування на наступні 12 місяців ризик санкцій або великих збитків у зв'язку з війною росії проти України.

Позбавлені послуг перестрахувальних компаній, страховики, ймовірно, неохоче надаватимуть покриття ризиків для росії чи України, стверджують джерела в галузі.

Особливе занепокоєння у перестраховиків викликає ринок авіаперевезень, який зазнав колосальних збитків у зв'язку із простоєм літаків у росії.

За даними Gallagher Re, ставки перестрахування в авіаційному секторі підскочили на 200% із 1 січня для деяких видів діяльності.

Бекграунд. Раніше суднові страховики вже відмовилися від покриття військових ризиків в Україні, росії та Білорусі на тлі виходу перестраховиків з регіону через масштабні збитки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло