БЕБ арештувало логістичний центр рф, холдинг підозрюється в ухиленні від сплати податків
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

БЕБ арештувало логістичний центр рф, холдинг підозрюється в ухиленні від сплати податків

Вартість активів – близько 700 млн грн

БЕБ арештувало логістичний центр рф, холдинг підозрюється в ухиленні від сплати податків
Фото: БЕБ

Що сталося. Бюро економічної безпеки (БЕБ) арештувало великий логістичний центр, який належить громадянам країни-окупанта.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба Бюро.

Деталі. «БЕБ арештувало один з найбільших логістичних центрів, який належить росіянам. Вартість заарештованих активів близько 700 млн грн», – говориться в повідомленні.

Транспортний холдинг підозрюється в ухиленні від сплати податків у сумі понад 18,3 млн грн.

Уточнюється, що бенефіціарними власниками холдингу через кіпрську офшорну компанію є громадяни росії.

«Громадяни російської федерації за попередньою змовою зі службовими особами товариства, починаючи з 2021 року, завищували податковий кредит з ПДВ під час проведення фінансово-господарських операцій з декількома суб’єктами господарської діяльності», – пояснили у БЕБ.

У межах досудового розслідування заарештовано корпоративні права товариства, шляхом заборони відчуження, розпорядження та користування майном – 9 одиниць транспортних засобів та 13 об’єктів нерухомості (будівлі, земельні ділянки тощо), які зареєстровані за ним.

Назва холдингу не уточнюється.

Бекграунд. Як повідомляв Mind, БЕБ передало майно одного з найбільших виробників напівфабрикатів в Україні до АРМА. Компанія ухилилася від сплати податків на 150 млн грн, а її власник – громадянин рф.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло