Ще один ексчлен банку «Аркада» отримав підозру в розтраті фонду будівництва ЖК «Еврика» та «Патріотика»
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Ще один ексчлен банку «Аркада» отримав підозру в розтраті фонду будівництва ЖК «Еврика» та «Патріотика»

Фондам фінансування будівництва завдали збитків на понад 4,5 млн грн

Ще один ексчлен банку «Аркада» отримав підозру в розтраті фонду будівництва ЖК «Еврика» та «Патріотика»

Що сталося. Правоохоронці підозрюють ще одну експосадовицю банку «Аркада» у розтраті коштів.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Деталі. «Прокурорами Подільської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру ще одному колишньому посадовцю банку «Аркада» у розтраті коштів Фондів фінансування будівництва (ч. 5 ст. 191 КК України)», – йдеться в повідомленні.

Правоохоронці встановили, що у період 2017–2018 років начальник відділу з обслуговування довірителів АТ АКБ «Аркада» у змові з керівництвом банку та забудовниками формально впровадили акцію «Разом дешевше».

«Підозрювана залучила кошти підставної особи на придбання 15 квартир у житлових комплексах «Еврика» та «Патріотика» за заниженою вартістю. Надалі під приводом невиконання підставним довірителем умов акційної програми, підставній особі поверталися кошти за придбані квартири, однак уже за їх ринковою (поточною) вартістю», – зазначається в повідомленні.

За інформацією прокуратури, цими діями добросовісним довірителям Фондів фінансування будівництва ЖК «Еврика» та «Патріотика» було завдано збитків на суму понад 4,5 млн гривень. Наразі до суду скеровано клопотання про обрання підозрюваній запобіжного заходу.

Бекграунд. У грудні 2022 року в межах цього провадження прокуратура повідомила про підозру в розтраті 11, 5 млн грн ще двом експосадовцям банку – заступнику директора та начальнику управління Головного департаменту із залучення коштів АТ АКБ «Аркада».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло