«Укрзалізниця» заблокувала перевезення на адресу підсанкційної компанії у Польщі
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

«Укрзалізниця» заблокувала перевезення на адресу підсанкційної компанії у Польщі

Поляки наклали санкції на «Первую аккумуляторную компанию» з головним офісом у Москві

«Укрзалізниця» заблокувала перевезення на адресу підсанкційної компанії у Польщі
Фото: flickr.com

Що сталося. «Укрзалізниця» ввела заборону на перевезення вантажів на адресу російської «Первой аккумуляторной компании». Це підприємство потрапило до санкційного списку в Польщі.

Джерело. Про це йдеться на сайті українського перевізника.

Деталі. На сайті польського уряду пояснюють, що «Первая аккумуляторная компания» з головним офісом у Москві бере участь у міжнародній торгівлі з суб’єктами країн Європейського Союзу.

«Отримані таким чином компоненти й вузли використовуються в системах озброєння збройних сил рф, зокрема в транспортних засобах і танках, які беруть участь в операціях війни в Україні. Таким чином, цей суб’єкт несе пряму матеріально-фінансову відповідальність за підтримку агресії рф проти України», – йдеться в обґрунтуванні рішення про накладання на компанію санкцій.

Конвенція введена для всіх вантажів та вагонів з 4 січня. Заборона діятиме «до скасування».

Бекграунд. Раніше оосійський союз операторів залізничного транспорту пропонував мінтрансу рф підготувати проєкт постанови про компенсацію операторам рухомого складу збитків через конфіскацію частини парку їхніх вантажних вагонів в Україні та Фінляндії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло