Apple та Meta вибули із сотні найкращих роботодавців США
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Apple та Meta вибули із сотні найкращих роботодавців США

З Apple це сталося вперше за всю історію цього рейтингу

Apple та Meta вибули із сотні найкращих роботодавців США
Фото: flickr.com

Що сталося. Apple та Meta вибули з рейтингу 100 найкращих роботодавців у США.

Джерело. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на дані сайту Glassdoor.com.

Деталі. Apple вибула з рейтингу вперше за всю історію рейтингу, з 2009 року. Meta входила до рейтингу з 2011 року та тричі очолювала його, востаннє – у 2018-му.

Зазначається, що одним із головних негативних факторів для Meta стало звільнення 11 000 співробітників і плани перемістити фокус розвитку корпорації на метавсесвіт.

Apple має справу з наслідками рішення повернути співробітників до офісів з віддаленої роботи. 

«Працівники дуже цінують можливість працювати з дому або хоча б на гібридній основі. Примус повернутися в офіси, м'яко скажімо, не зустріли з розкритими обіймами», – розповів старший економіст Glassdoor Деніел Чжао.

Попри те що рейтинг кращих роботодавців залишили два ІТ-гіганти, технологічні компанії, як і раніше, домінують у списку, на них припадає 40% його місць.

Найкращою компанією-роботодавцем став дебютант рейтингу – розробник програмного забезпечення для роботи з клієнтами Gainsight. Співробітники компанії у відгуках зазначали прозорість керівництва, інклюзивність, можливості для кар'єрного зростання та гнучкість щодо умов роботи.

Друге місце посіла «хмарна» компанія Box, на третьому – консалтингова фірма Bain & Co., яка регулярно опиняється на найвищих рядках списку.

Інша консалтингова компанія, McKinsey & Co. , посіла четверте місце, а п'ятірку лідерів замкнув виробник мікрочіпів NVIDIA.

Бекграунд. Раніше стало відомо, що Apple скоротить зарплату СЕО компанії Тому Куку на 40%. У 2023 році він заробить $49 млн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло