Фонд держмайна готує до продажу Білгород-Дністровський морський порт
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Фонд держмайна готує до продажу Білгород-Дністровський морський порт

За 6 місяців 2022 року порт збільшив обробку вантажів у 100 разів

Фонд держмайна готує до продажу Білгород-Дністровський морський порт

Що сталося. Фонд державного майна планує до кінця зими виставити на приватизацію Білгород-Дністровський морський торговельний порт. 

Джерело. Про це під час брифінгу повідомив начальник регіонального відділення ФДМУ по Одеській та Миколаївській областях Олександр Славський.

Деталі. Білгород-Дністровський порт розташований на західному березі Дністровського лиману і в умовах війни з квітня 2022 року використовується Україною як логістичний центр для портів на Дунаї. Він приймає вантажі на автомобілях та відправляє їх далі у вагонах. Тому за 6 місяців 2022 року порт збільшив обробку вантажів у 100 разів.

Передати в приватні руки Білгород-Дністровський, а разом із ним Скадовський та Усть-Дунайський порти планували ще 2020 року. У Фонді держмайна пояснювали, що вони є збитковими для держави, їм навіть не вистачає грошей на повну виплату заробітної плати своїм працівникам. 

Бекграунд. Як раніше повідомляв Mind, вінницька «Еліксир Україна» запропонувала за Усть-Дунайський порт 201 млн грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло