Amazon планує інвестувати $35 млрд в розвиток хмарних сервісів

Amazon планує інвестувати $35 млрд в розвиток хмарних сервісів

Нові інвестиції створять 1000 робочих місць

Amazon планує інвестувати $35 млрд в розвиток хмарних сервісів
Фото: pixabay.com

Що сталося. Підрозділ хмарних сервісів Amazon планує інвестувати ще $35 млрд до 2040 року в розширення центрів обробки даних у Вірджинії.

Джерело. Про це повідомляє Reuters.

Деталі. «Amazon Web Services (AWS) заявила, що нові інвестиції створять 1000 робочих місць. Губернатор Вірджинії від республіканців Гленн Янгкін заявив, що AWS створить кілька кампусів центрів обробки даних по всій Вірджинії», – йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, у 2021 році AWS заявила, що з 2011 по 2020 рік  інвестувала $35 млрд у центри обробки даних, розташовані на півночі Вірджинії, і мала 3500 штатних працівників у своїх центрах обробки даних у штаті.

Зазначається, що очікуючи на схвалення законодавцями штату, штат Вірджинія розробляє нову «Програму стимулювання мегацентрів обробки даних», яка дозволить компанії отримати до 15 років продовження звільнення від податку на продаж обладнання та програмне забезпечення для центрів обробки даних.

AWS також матиме право на отримання державного гранту в розмірі до $140 млн «на покращення сайту та інфраструктури, розвиток робочої сили та інші витрати, пов’язані з проєктом».

Крім того, у 2018 році Amazon після тривалого конкурсу оголосила, що північна Вірджинія стане домівкою для своєї другої штаб-квартири, відомої як «HQ2», в якій згодом працюватимуть понад 25 000 співробітників. Станом на квітень Amazon заявила, що кількість співробітників, призначених для цього місця, становила близько 5000 осіб.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Amazon розпочинає скорочення 18 000 співробітників.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло