Westinghouse надала «Енергоатому» 3000 акумуляторних ліхтарів як гуманітарну допомогу

Westinghouse надала «Енергоатому» 3000 акумуляторних ліхтарів як гуманітарну допомогу

Допомога має підтримати та захистити українські АЕС від обстрілів росією критичної інфраструктури України

Westinghouse надала «Енергоатому» 3000 акумуляторних ліхтарів як гуманітарну допомогу
Фото: "Енергоатом"

Що сталося. Американська Westinghouse Electric Company на прохання НАЕК «Енергоатом» надала благодійну допомогу для підтримки та захисту українських АЕС від наслідків війни рф проти України, зокрема обстрілів критичної інфраструктури.

Джерело. Про це повідомила пресслужба «Енергоатому».

Деталі. Американська компанія передала 3000 потужних акумуляторних ліхтарів, які допоможуть в разі відсутності світла внаслідок російських атак. «Енергоатом» подякував партнерам і за цю конкретну допомогу, і за посилення енергетичної безпеки та захисту громадян України.

Зазначається, що Westinghouse – багаторічний надійний партнер ДП «НАЕК «Енергоатом». Компанії підписали угоду про будівництво в Україні дев'яти нових енергоблоків за технологією АР1000. «Енергоатом» уже розпочав реалізацію проєкту з будівництва 5-го та 6-го енергоблоків на Хмельницькій АЕС, який планується завершити до 2029 року.

Бекграунд. Нагадаємо, що 20 січня Кабінет Міністрів ухвалив рішення щодо початку будівництва двох енергоблоків АР 1000 за технологією американської компанії Westinghouse на майданчику Хмельницької АЕС.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло