Компанія Rocket Lab запустила три супутники на орбіту

Компанія Rocket Lab запустила три супутники на орбіту

Запуск здійснили з космодрому NASA Воллопс

Компанія Rocket Lab запустила три супутники на орбіту

Що сталося. Компанія Rocket Lab за допомогою ракети Electron здійснила запуск трьох американських супутників подвійного призначення для компанії HawkEye 360 з території США.

Джерело. Про це повідомила Rocket Lab, передає «Інтерфакс-Україна».

Деталі. Супутники подвійного призначення створені для визначення місцеперебування джерел радіосигналів на поверхні Землі.

Запуск здійснили з космодрому NASA Воллопс, розташованого на однойменному острові біля атлантичного узбережжя американського штату Вірджинія, у вівторок о 18:00 за часом Східного узбережжя США (у середу о 01:00 за Києвом).

За даними американської компанії-оператора Hawk-Eye 360, половина замовлень на отримання даних із супутників надходитиме від Пентагону, а решта – від рятувальних служб і комерційних компаній.

Супутники Hawk-Eye, зокрема, можуть використовуватися для моніторингу районів із підвищеною активністю роботи радіостанцій, інтенсивних радіочастотних сигналів засобів радіоелектронної боротьби та місць глушення сигналів GPS. З їх допомогою можна виявляти джерела та місця радіоперешкод на полі бойових дій.

Зазначається, що до 2024 року Rocket Lab планує запустити ще 12 супутників Hawk-Eye, довівши їх орбітальне угруповання до 30 апаратів.

Бекграунд. Нагадаємо, що Rocket Lab представила нову ракету, яка стане конкурентом для SpaceX Falcon 9.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло