Адміністрація Байдена: для відправлення «Абрамсів» в Україну знадобиться багато місяців
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Адміністрація Байдена: для відправлення «Абрамсів» в Україну знадобиться багато місяців

Техніку замовлять у виробника, а не візьмуть з запасів, які є в армії США

Адміністрація Байдена: для відправлення 	«Абрамсів» в Україну знадобиться багато місяців
фото DR

Представник Ради національної безпеки при Білому домі Джон Кірбі підтвердив, що для відправки американських танків «Abrams» Україні знадобиться «багато місяців».

Джерело. Про це пише ВВС.

Деталі. Оголошуючи про постачання танків Києву, президент США Джо Байден сказав, що підготовка українських військових для бойових дій на «Абрамсах» може розпочатися негайно, проте навчання потребуватиме часу – оскільки ця техніка досить складна в експлуатації.

Крім того, американські танки надаються в рамках програми «Ukraine Security Assistance Initiative (USAI), яка передбачає, що техніка замовляється у виробника, а не береться з запасів, які є в армії США.

Кірбі також сказав журналістам, що Україна має підготуватись до моменту, коли покращиться погода і російські військові можуть підвищити темп своїх операцій.

Відповідаючи на запитання, чому США змінили своє ставлення до постачання танків, Кірбі заявив:

“Змінилися обставини на полі бою – і типи бойових дій, які зараз застосовують росіяни. І, що важливіше, – типи бойових дій, які мають бути здатні вести українці протягом найближчих місяців – і протягом 2023 року”.

За словами Кірбі, саме тому США зараз навчають українських військовослужбовців веденню загальновійськового бою, коли разом діють всі війська.

Бекграунд. Нагадаємо, Джо Байден підтвердив відправку танків Україні і запевнив, що вони не будуть задіяні для нападу на москву.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло