Міноборони України уклало вже 16 контрактів з вітчизнями виробниками безпілотників
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Міноборони України уклало вже 16 контрактів з вітчизнями виробниками безпілотників

На цю галузь в 2023 році має бути спрямовано 20 млрд грн, повідомили у відомстві

This material is also available in English
Міноборони України уклало вже 16 контрактів з вітчизнями виробниками безпілотників
фото Shutterstock

Міністерство оборони України у 2023 році збільшить закупівлі безпілотників (БПЛА) для Збройних Сил України. Враховуючи потреби української армії, у 2023 році на цей сегмент має бути спрямовано близько 20 млрд грн.

Джерело. Про це йшлося під час спільної наради представників Міністерства оборони, Генерального штабу ЗСУ, вітчизняних розробників та виробників БПЛА, передає прес-служба Міноборони.

Деталі. Оборонне відомство поглиблює співпрацю з українськими розробниками та виробниками БПЛА. Зокрема, протягом останнього часу укладено 16 державних контрактів з вітчизняними виробниками безпілотних літальних апаратів, зазначається в повідомленні.

Також наголошується, що завдяки реформам в Україні зараз найпростіша у Європі процедура допуску БПЛА до експлуатації в армії.
Процедура допуску раніше тривала півтора-два роки, а зараз займає лічені тижні. Завдяки змінам в період з листопада 2022 року по січень 2023 року Міністерством оборони отримано від українських виробників 75 заявок на БПЛА різних типів.

13 із них уже отримали кодифікацію, затверджено технічні умови. Ще 3 типи БПЛА перебувають на стадії кодифікації.

Бекграунд. Як повідомлялося, екс-глава українського офісу Microsoft Дмитро Шимків купив 50% виробника дронів AeroDrone – це перша публічна інвестиція в український MillitaryTech-стартап.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло