Шольц: Німеччина допомагає Києву, щоб війна не наблизилася до її кордонів
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Шольц: Німеччина допомагає Києву, щоб війна не наблизилася до її кордонів

Саме Шольц переконав у необхідності поставок американських танків президента США Байдена, пишуть ЗМІ

Шольц: Німеччина допомагає Києву, щоб війна не наблизилася до її кордонів
фото DR

Канцлер Німеччини Олаф Шольц випустив відеозвернення, в якому розповів про політичний курс Берліна щодо росії та війну в Україні, і підкреслив, що він враховує не лише необхідність підтримки України, а й міркування щодо безпеки Німеччини.

Джерело. Про це передає ВВС.

Деталі. Пріоритетом влади, за словами Шольца, залишається безпека Німеччини. «Наша мета ясна – росія не повинна мати розширити кордони за рахунок застосування сили», – сказав він. Шольц додав, що німці хочуть «миру в Європі і щоб війна не ставала ближчою».

За словами канцлера, зовнішньополітичний курс Німеччини будується на трьох засадах – гуманітарна, фінансова та військово-технічна підтримка України; запобігання ескалації конфлікту, переростання його у війну між росією та НАТО; тісна координація всіх дій із союзниками та партнерами на чолі зі США.

Шольц заявив, що з початку російського вторгнення в Україну уряд Німеччини ухвалює виважені рішення, які завжди узгоджуються на міжнародному рівні. Він нагадав, що «страшна, жорстока та безглузда війна» в Україні була спровокована президентом росії путіним.

Тим часом, як повідомляє Wall Street Journal з посиланням на свої джерела, Олаф Шольц, якого критикували за нерішучість щодо передачі західних танків Україні, насправді відіграв ключову роль у знятті неофіційного табу на ці поставки на Заході.

За інформацією WSJ, саме Шольц зокрема переконав у необхідності поставок американських танків президента США Джо Байдена, який сумнівався в тому, що це потрібно робити.

Бекграунд. Напередодні повідомлялося, що перші українські військові прибули до Німеччини на навчання.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло