Майже 24 млрд гривень надійшло на спецрахунки для допомоги армії за час війни – НБУ
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Майже 24 млрд гривень надійшло на спецрахунки для допомоги армії за час війни – НБУ

У січні надходження перевищили 440 млн грн

This material is also available in English
Майже 24 млрд гривень надійшло на спецрахунки для допомоги армії за час війни – НБУ

Що сталося. Від початку повномасштабного вторгнення рф, 24 лютого 2022 року, зі спецрахунків, відкритих Національним банком, на потреби оборони перераховано майже 23 млрд грн, ще 845 млн грн – для надання гуманітарної допомоги.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба регулятора.

Деталі. Станом на 1 лютого залишок коштів на спецрахунку, який Національний банк відкрив для підтримки сил оборони, становить понад 1 млрд грн. За минулий місяць надійшло більш як 440 млн грн. Усього від початку повномасштабного вторгнення українці, а також громадяни США, Великої Британії, Німеччини, Швеції, Фінляндії, Польщі, Швейцарії, Норвегії, Австралії, Франції, Канади, Болгарії, Гонконгу та інших країн перерахували на потреби оборони понад 23,9 млрд грн.

Варто зазначити, на початку війни НБУ також відкрив спецрахунок Міністерству соціальної політики України для гуманітарної мети. Станом на 1 лютого на ньому залишається понад 72,5 млн грн, 9,1 млн грн надійшло в січні. З 24 лютого 2022 року Мінсоцполітики перерахувало із цього рахунку понад 845 млн грн із метою надання гуманітарної допомоги постраждалим від збройної агресії рф.

Бекграунд. Як раніше повідомляв Mind, понад 23 млрд грн надійшло на спецрахунки для допомоги армії у 2022 році.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло