Німеччина може перенаправити інвестиції, які планувалися на екологію, на виробництво зброї
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Німеччина може перенаправити інвестиції, які планувалися на екологію, на виробництво зброї

Уряд Німеччини обговорює таку ініціативу з регіональною владою

This material is also available in English
Німеччина може перенаправити інвестиції, які планувалися на екологію, на виробництво зброї
фото Pixaby

Влада Німеччини розглядає можливість перенаправити субсидії, які виділили на закриття вугільних електростанцій, на підтримку оборонної промисловості.

Джерело. Про це пише Bloomberg із посиланням на обізнані джерела.

Деталі. Федеральний уряд Німеччини обговорює таку ініціативу з регіональною владою. Будівництво нових збройових заводів дозволить забезпечити збройні сили великою кількістю зброї та боєприпасів, а також створити нові робочі місця, кажуть співрозмовники агентства.

Підрядник Міноборони Німеччини Rheinmetall AG заявив у грудні, що збільшить виробництво боєприпасів. Компанія вкладе понад 10 млн євро в нову виробничу лінію на своєму підприємстві в Унтерлюс недалеко від Гамбурга. Очікується, що підприємство вироблятиме боєприпаси для 30 самохідних зенітних знарядь «Gepard», які коаліція канцлера Олафа Шольца погодилася надати Україні.

Крім того, Rheinmetall може побудувати додатковий завод з виробництва компонентів для боєприпасів у східній землі Саксонія, зазначає джерело Bloomberg.

Збройні сили Німеччини вже багато років страждають від застарілого та частково несправного обладнання, пише Bloomberg. Після вторгнення росії в Україну уряд Німеччини минулого року виділив 100 млрд євро для інвестицій в оборону. Тоді канцлер Олаф Шольц пообіцяв, що Берлін вкладатиме у зміцнення армії понад 2% національного ВВП.

Бекграунд. Нагадаємо, Німеччина планує витратити 17 млрд євро на будівництво протиракетного щита. Посилені ПРО оборонятимуть не лише Німеччину, а й сусідні країни.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло