ISW: У росії немає сил наступати на Запоріжжя
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

ISW: У росії немає сил наступати на Запоріжжя

Росія жодного разу не показала, що здатна проводити одночасно кілька великих наступів

ISW: У росії немає сил наступати на Запоріжжя
Фото: телеграм-канал Володимира Зеленського

Що сталося. Російські війська не продемонстрували спроможності атакувати Запоріжжя, але продовжать наступати на заході Луганської області.

Джерело. Про це йдеться у недільному зведенні ISW.

Деталі. Аналітики зазначають, що росіяни перекидають військову техніку та елітні підрозділи, а також готують матеріально-технічне забезпечення в окупованій Луганській області. Російські війська також посилюють атаки на Бахмут. 

Сторони. Водночас загарбники у Маріуполі розповідають місцевому населенню, що отримали наказ про наступ на Вугледар, райони на південний захід від Бахмута, Запоріжжя та Запорізьку область.

«Українські військові повідомляють, що російські війська не сформували достатньо потужну ударну групу для проведення наступу на запорізькому напрямку», – ідеться у звіті.

Зазначається, що атака на таке велике місто, як Запоріжжя, – це значна операція, а за час війни росія жодного разу не показала, що здатна проводити одночасно кілька великих наступів.

Бекграунд. Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна боротиметься за те, щоб утримувати Бахмут на сході країни стільки, скільки зможе.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло