Північні країни виступили проти участі російських і білоруських спортсменів на Олімпіаді

Північні країни виступили проти участі російських і білоруських спортсменів на Олімпіаді

Вони висловили підтримку Україні та її народу

Північні країни виступили проти участі російських і білоруських спортсменів на Олімпіаді
фото DR

Олімпійські комітети північних країн (Швеції, Норвегії, Фінляндії) звернулися до Міжнародного олімпійського комітету з письмом, щоб підтвердити свою позицію проти дозволу російським і білоруським спортсменам брати участь у міжнародних спортивних змаганнях.

Джерело: Sky News

Деталі. Минулого місяця МОК заявив, що спортсменам з росії та білорусі може бути дозволено брати участь в Олімпійських іграх в Парижі наступного року.

«Зараз не найкращий час розглядати питання про їхнє повернення; це наша позиція», – йдеться в заяві.

Спортсмени з рф та білорусі були відсторонені від багатьох змагань після вторгнення в Україну, а організатори Олімпіади заявили, що дотримуватимуться рішення МОК щодо того, кому дозволено брати участь в Іграх.

У спільній заяві Північних олімпійських комітетів, Паралімпійських комітетів і спортивних конфедерацій зазначено, що вони твердо виступають проти.

«Ми, Північний олімпійський і паралімпійський комітети та спортивні конфедерації, користуємося цією нагодою, щоб ще раз підтвердити нашу непохитну підтримку українського народу та вимогу миру», – йдеться в повідомленні.

Минулого тижня Латвія, Литва, Естонія та Польща закликали міжнародні спортивні організації заборонити російським і білоруським спортсменам брати участь в Олімпійських іграх та інших змаганнях, поки війна в Україні триває.

Бекграунд. Нагадаємо: Польща ініціює створення коаліції країн, що виступають проти участі росіян в Олімпіаді.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло