Британія ввела нові санкції проти російських компаній і осіб, в тому числі колишньої коханки путіна
Кривоногих могла сприяти дестабілізації України

Велика Британія розширила список санкцій, у нього вперше потрапила Свєтлана Кривоногих, мати позашлюбної доньки владіміра путіна. У список санкцій вона потрапила як акціонер банку «Росія».
Джерело. Про це пише британське МЗС.
Деталі. У причинах введення санкцій щодо Кривоногих не згадується її зв'язок із путіним, натомість вказано, що вона причетна до бізнесу банку «Росія».
«У свою чергу, банк «Росія» є важливим акціонером «Національної Медіа Групи», яка контролює основні російські телеканали, що пропагують дестабілізацію України.
Банк «Росія» також інвестував значні кошти в Крим після його тимчасової окупації у 2014 році», – йдеться у повідомленні МЗС.
У відомстві зазначають, що, беручи участь у бізнесі банку «Росія», Кривоногих могла сприяти дестабілізації України, а також підриву територіальної цілісності, суверенітету та незалежності країни.
Донька Кривоногих Луїза Розова до початку війни, судячи з її інстаграм, регулярно їздила до Європи.
У повідомленні МЗС йдеться, що нові санкції націлені на організації, які допомагають росії вести війну в Україні. Серед них у тому числі:
- ЦСТ, виробник російських безпілотників, які використовувалися для знищення українських бойових машин
- «РТ-комплект», який виготовляє деталі для гелікоптерів, що використовуються росією при нападі на Україну.
- «Оборонлогістика», що організує транспортування та доставку російської військової техніки
- «Універсалмаш» та «Липецьк», які виготовляють чи модифікують гусеничні шасі для зенітно-ракетних комплексів, що використовуються ЗС рф в Україні.
- «Топаз», компанія-розробник програмного забезпечення, що займається військовою авіацією.
У пакет також включено 5 осіб, пов'язаних з резиденціями путіна, включаючи «палац путіна» вартістю 100 млрд рублів та дачу путіна на березі озера:
- Борис Тітов – уповноважений президента з прав підприємців
- Ніколай Єгоров – донедавна заступник голови правління найбільшого приватного нафтопереробного заводу в росії
- Сергєй Руднов – власник прокремлівського видання Regnum
- Віктор Мячин – власник «Аеростарту», російської компанії з технічного обслуговування та ремонту літаків.
З початку війни в Україні Велика Британія запровадила санкції щодо понад 1300 фізичних та юридичних осіб, пов'язаних із вторгненням.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].