ФДМУ звільнив голову правління «Об'єднаної гірничо-хімічної компанії»

ФДМУ звільнив голову правління «Об'єднаної гірничо-хімічної компанії»

Під керівництвом Іткіна були нібито втрати продукції на мільйони доларів та сумнівні контракти

ФДМУ звільнив голову правління 	«Об'єднаної гірничо-хімічної компанії»
Фото: epravda.com.ua

Що сталося. Фонд державного майна звільнив в.о. голови правління «Об'єднаної гірничо-хімічної компанії» (ОГХК) Владислава Іткіна.

Джерело. Про це передає «Інтерфакс-Україна». 

Деталі. До управління ОГХК передані Вільногірський гірничо-металургійний комбінат та Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат. 

Згідно з інформацією, під керівництвом Іткіна були нібито втрати продукції на мільйони доларів та сумнівні контракти з посередниками.

Бекграунд. Нагадаємо: ОГХК виставлений на приватизацію. Перший аукціон з продажу ОГХК був призначений на 31 серпня 2021 року. Тоді заявки подали Northland, ТОВ «Тінвест» Давіда Бежуашвілі (брат міністра оборони Грузії часів Саакашвілі) та ТОВ «Стугна лімітед» Дмитра Адамовського (син бізнесмена Андрія Адамовського, який був бізнес-партнером Олександра Грановського та мав значний вплив на ринки палива та надр за часів Порошенка). До участі допустили лише Стугну та через відсутність конкурентів аукціон скасували.

Другий аукціон був запланований на 20 грудня 2021 року, але він не відбувся, бо закон забороняє проведення конкурсу з одним учасником (без конкуренції). 

Єдиним допущеним до останнього аукціону учасником була компанія Ріната Ахметова «Юмджі Агромін». Заявку Northland capital partners limited Роберта Джонсона з оточення Дмитра Фірташа Фонд відхилив через неповний пакет документів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло