Канцлер Німеччини закликає «готуватися до довгої війни»

Канцлер Німеччини закликає «готуватися до довгої війни»

За його словами, більшість країн не в змозі надати Україні нову техніку, але мають старішу

Канцлер Німеччини закликає 	«готуватися до довгої війни»
фото DR

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив у п'ятницю, що «розсудливо бути готовим до довгої війни» в Україні, додавши, що країни-союзники Києва залишаться разом на весь цей час.

Джерело. Про це він сказав у коментарі CNN.

Деталі. «Я думаю, що мудро бути готовим до довгої війни, і мудро подати путіну сигнал про те, що ми готові просто залишатися весь час разом з Україною і що ми будемо постійно підтримувати країну», – сказав Шольц в інтерв'ю на Щорічна Мюнхенська конференція з безпеки у Німеччині.

«Справді важливе рішення, яке ми повинні прийняти всі разом, – це сказати, що ми готові підтримувати Україну стільки, скільки необхідно, і що ми зробимо все можливе», – сказав канцлер.

Шольц, хоч і не називаючи приблизної дати закінчення війни, сказав, що єдність українських союзників здивувала путіна.

«Я абсолютно впевнений, що путін ніколи не очікував, що буде така єдина Європа і такий об’єднаний світ. Він ніколи не думав, що трансатлантичне партнерство спрацює так добре», – сказав він.

Шольц виділив Сполучені Штати за їхню постійну і життєво важливу підтримку.

«Ми просто робимо це разом з нашими друзями та партнерами, особливо зі Сполученими Штатами», – сказав Шольц, додавши, що він дуже цінує «міцний союз» свого уряду з США.

Шольц також прокоментував надання танків Leopard 2 німецького виробництва Україні.

«Дуже скоро» буде розгорнуто більше військ разом із навченими солдатами, сказав він, але попередив, що багато партнерів України не в змозі поставити найсучасніші моделі бойових машин.

«Я дізнався, що багато хто не в змозі поставити найсучасніші зразки, але, як ви знаєте, є також велика кількість старих танків, які ми доставимо (Україні)», – сказав він.

Бекграунд. Раніше повідомлялося, що Німеччина може перенаправити інвестиції, які планувалися на екологію, на виробництво зброї.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло