Новий штам коронавірусу «кракен» виявили вже у 6 областях України

Новий штам коронавірусу «кракен» виявили вже у 6 областях України

Вірус розповсюдився на Львівщину та Черкащину

This material is also available in English
Новий штам коронавірусу 	«кракен» виявили вже у 6 областях України
Зображення ілюстративне
Фото: Getty Images

Новий штам коронавірусу «кракен» виявили вже у 6 областях України.

Про це повідомляє Верховна Рада.

Вірус розповсюдився на Львівщину та Черкащину, а раніше його помічали у Закарпатській, Тернопільській, Сумській та Одеській областях. У ВР наголосили, що цей підвид передається від людини до людини швидше, ніж раніше відомий «омікрон», але характеризується легким перебігом хвороби.

Наразі МОЗ не прогнозує значного збільшення кількості хворих через новий штам. Останні статистичні данні фіксують незначне зростання нових підтверджених випадків. Загалом з 17 по 23 лютого виявили майже 10 000 підтверджених випадків зараження, з них госпіталізували 2900 пацієнтів.

Водночас вакцини від COVID-19 за тиждень отримали 33 000 людей. Голова тимчасової робочої групи з питань реформування системи охорони здоров'я Михайло Радуцький закликав українців продовжувати вакцинуватися.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Pfizer прогнозує різке зниження попиту на вакцини від COVID-19 у 2023 році, оскільки знижуються замовлення від урядів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло