Уряд США розробив нову стратегію кібербезпеки проти російських хакерів

Уряд США розробив нову стратегію кібербезпеки проти російських хакерів

Стратегія закликає до створення коаліцій з іноземними партнерами

This material is also available in English
Уряд США розробив нову стратегію кібербезпеки проти російських хакерів
фото Shutterstock

Білий дім у четвер оголосив про нову стратегію кібербезпеки в рамках останніх зусиль уряду США щодо зміцнення національного кіберзахисту на тлі неухильного зростання атак хакерів і цифрових злочинів проти країни.

Джерело. Про це пише Reuters.

Стратегія, покликана визначати майбутню політику, закликає до більш жорсткого регулювання існуючих практик кібербезпеки в різних галузях та покращення співпраці між урядом та приватним сектором.

Чиновники США посилаються на серію гучних хакерських інцидентів, здійснених російськими хакерами проти Сполучених Штатів на тлі російської війни проти України. Під час розмови з журналістами офіційний представник США, який відмовився назвати своє ім'я, сказав, що частина нової стратегії спрямована на приборкання російських хакерів.

Чиновник зазначив, що росія «служить притулком для кіберзлочинців». Також він назвав програми-здирники (вимагачі) основною проблемою, якою США займаються сьогодні. Атаки програм-вимагачів, в ході яких кіберзлочинні угруповання захоплюють контроль над системами та вимагають платити викуп, належать до найпоширеніших типів кібератак і в останні роки торкнулися широкого спектру галузей.

Стратегія закликає до створення коаліцій з іноземними партнерами, «щоб чинити тиск на зловмисників, щоб змусити їх змінити свою поведінку», – сказав інший офіційний представник США, який також побажав залишитися невідомим.

«Я думаю, що за останній рік ми здобули певний успіх у підтримці цих коаліцій», – додав чиновник.

Серед іншого, стратегія закликає до покращення стандартів виправлення вразливостей у комп'ютерних системах та реалізації вимог до хмарних компаній перевіряти особу іноземних клієнтів.

Бекграунд. Нагадаємо, Польща повідомила про атаку росіян на урядовий сайт.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло