У США затримали двох американців, які передавали росії авіатехнології

У США затримали двох американців, які передавали росії авіатехнології

Затримані приховували справжнє призначення своїх товарів та відправляли їх через треті країни

This material is also available in English
У США затримали двох американців, які передавали росії авіатехнології
фото Shutterstock

Поліція США заарештувала двох американців у Канзас-Сіті за звинуваченням у передачі авіаційних технологій росії.

Джерело. Про це пише Reuters з посиланням на рішення Окружного суду США.

Підозрюваних звуть Сиріл Грегорі Буяновський та Дуглас Робертсон. За версією слідства вони керували компанією KanRus Trading Company, яка здійснювала постачання авіаційної електроніки російським компаніям. Також фірма ремонтувала обладнання, яке використовується у російських літаках.

В якості доказу слідство наводить рахунок-фактуру, в якому KanRus вказала Німеччину кінцевим пунктом призначення для відремонтованого обладнання з наклейкою ФСБ росії.

Як стверджує слідство, затримані приховували справжнє призначення своїх товарів та відправляли їх через треті країни, зокрема через Вірменію та Кіпр. 28 лютого влада США затримала чергову партію авіоніки і вимагала у KanRus ліцензії на експорт обладнання, якої у компанії не виявилося.

У обвинувальному висновку суду йдеться про те, що Буяновський і Робертсон змовилися ухилятися від законів США і приховувати справжніх кінцевих користувачів свого експорту в 2020 році, уточнює Associated Press.

Таким чином, підозрюваних звинувачують у змові, експорті товарів без ліцензії, фальсифікації інформації про експорт та контрабанду товарів в порушення законів США. Якщо їх визнають винними, їм загрожує до 20 років позбавлення волі щодо кожного пункту звинувачення, зазначає Reuters.

Бекграунд. Як повідомлялося, «AliExpress росія» ввозитиме в рф запчастини західних виробників без їх згоди.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло