Українка вперше стала депутатом берлінського парламенту
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Українка вперше стала депутатом берлінського парламенту

Вона сподівається, що на новій посаді зможе допомагати українцям, які приїхали до Німеччини

Українка вперше стала депутатом берлінського парламенту
фото facebook.com/lilia.usik

Українка Лілія Усік  балотувалася до палати депутатів німецької столиці від партії «Християнсько-демократичний союз» та пройшла за прямим мандатом.

Джерело. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Лілія народилася в Костянтинівці Донецької області. 12 років тому вона приїхала до Німеччини на навчання, згодом почала працювати в бундестазі в бюро різних депутатів.

В інтерв'ю виданню Лілія Усік зазначила, що в бундестазі вона займалася темою України та правами людини. Коли ж відбулася анексія Криму, вона почала працювати з темами медіа, фейкових новин, оборони та безпеки. 

Лілія сподівається, що на новій посаді зможе допомагати українцям, які приїхали до Берліна. 

«Коли я сюди приїхала, українська діаспора ще не була така велика. Активні діаспоряни, які займаються цією темою все життя, завжди мріяли про Український дім. Мені здається, що ця мрія має колись втілитися, щоб ми мали якусь інституцію українську, яка надаватиме можливість проводити якісь заходи, зустрічатися, проводити різноманітні формати»,  – каже Лілія Усік.

Офіційно роботу як депутатка Лілія розпочне 16 березня.

Бекграунд. Між тим повідомлялося, що працівниця фінансової інспекції в Німеччині спалила документи про отримання 20 млн євро від «Газпрому».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло