Литва готує новий пакет оборонної підтримки для України

Литва готує новий пакет оборонної підтримки для України

Загалом держава надала ЗСУ допомоги на 409 млн євро

Литва готує новий пакет оборонної підтримки для України
Фото: Міноборони

Литва готує новий пакет оборонної підтримки для України.

Про це повідомляє Міноборони України.

Деталі пакета відомство не оголошує. Утім зазначається, що загалом Литва вже надала Україні військову підтримку майже на 409 млн євро, значна частина підтримки складається з військового вишколу.

Зокрема, цього року держава планує підготувати 1600 українських бійців. Інструктори литовської армії навчають українців на національному рівні, у Литві, а також долучившись до навчальної місії ЄС і таких міжнародних ініціатив, як Interflex. Також планують підготувати курси з розмінування в Литві спільно з північними країнами.

Міністр національної оборони Литви Арвідас Анушаускас додав, що Литва інтенсивно готується до саміту НАТО, який відбудеться цього літа у Вільнюсі, де шукатимуть згоди щодо перспективи членства України.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що президент Литви закликає Захід переступити «червоні лінії» і надати Україні необхідну військову допомогу. Він наголосив, що не варто зволікати із цим.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло