Крах криптобанку Silvergate призвів до різкого падіння обсягу транзакцій біткоїнів
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Крах криптобанку Silvergate призвів до різкого падіння обсягу транзакцій біткоїнів

Обсяг переказів знизився на 35% за останню добу

Крах криптобанку Silvergate призвів до різкого падіння обсягу транзакцій біткоїнів

Обсяг переказів, деномінованих у BTC, знизився на 35% за останні 24 години. Водночас загальна кількість транзакцій у блокчейні біткоїна впала на 17%, а кількість активних адрес зменшилася на 10% на тлі краху криптобанку Silvergate. 

Про це повідомляє CoinDesk.

«Разом з падінням ціни BTC ми спостерігали помітне падіння обсягів торгів по всій екосистемі, коли з'явилися новини про фінансові труднощі Silvergate», – розповів генеральний директор паризького маркет-мейкера і брокера Flowdesk Гільєм Шомон. 

Silvergate був однією з основних фіатних платіжних систем на крипторинку, пропонуючи традиційні банківські послуги біржам і маркет-мейкерам.

Нагадаємо, що криптобанк Silvergate не зміг вчасно подати річний фінансовий звіт через проблеми з американськими регуляторами. Щодо Silvergate розпочали розслідування американські банківські регулятори та Міністерство юстиції США.

У відповідь на це криптобіржа Coinbase припинила торгівлю з банком на невизначений термін, начебто «з міркувань обережності».

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Bitcoin та Ethereum впали на 5% на тлі розслідування регуляторів США щодо Silvergate.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло