Влада США заборонить TikTok, якщо його китайські власники не продадуть свої частки

Влада США заборонить TikTok, якщо його китайські власники не продадуть свої частки

Представники соцмережі кажуть, що зміна власника не накладе жодних обмежень на потоки даних

Влада США заборонить TikTok, якщо його китайські власники не продадуть свої частки
Фото: Getty images

Адміністрація президента Джо Байдена заблокує TikTok у США, якщо китайські власники соцмережі не продадуть свої частки. 

Про це повідомляє The Hill.

СторониОфіційні особи та законодавці США стурбовані тим, що дані американських користувачів TikTok можуть бути передані уряду Китаю. TikTok, що належить ByteDance, налічує понад 100 млн користувачів із США.

«Якщо метою є захист національної безпеки, то відчуження не вирішує проблеми: зміна власника не накладе жодних нових обмежень на потоки даних або доступ», – заявила представниця TikTok Морін Шанахан.

Бекграунд. Протягом останніх трьох років TikTok намагається запевнити урядові відомства та установи США, що персональні дані громадян США недоступні, а контент не може бути використаний Комуністичною партією Китаю або будь-якою іншою організацією, на яку може впливати уряд цієї країни.

Торік президент Джо Байден скасував указ свого попередника Дональда Трампа про заборону TikTok у США, але переговори між його адміністрацією і компанією продовжилися щодо потенційної угоди, яка б розв´язала проблеми безпеки.

Нагадаємо: Єврокомісія слідом за Конгресом США наприкінці минулого року обмежила доступ TikTok до пристроїв федерального уряду. Співробітникам було надано час до 15 березня.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло