Криптоінвестори вивели $3 млрд зі стейблкоїна USDC за три дні
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Криптоінвестори вивели $3 млрд зі стейблкоїна USDC за три дні

Інвесторів занепокоїло, що $3,3 млрд резервів монети зберігається у SVB

Криптоінвестори вивели $3 млрд зі стейблкоїна USDC за три дні

Криптоінвестори вивели близько $3 млрд зі стейблкоїна USDC за три дні після повідомлення Circle, що $3,3 млрд резервів монети зберігається в Silicon Valley Bank.

Про це повідомив Reuters.

Уточнюється, що Circle обробила $3,8 млрд погашень USDC, інвестори обміняли свої токени назад на долари і створила ще $0,8 млрд нових токенів, йдеться в блозі Circle. Це говорить про те, що за три дні інвестори отримали близько $3 млрд загалом, зазначається в повідомленні.

Згідно з даними CoinGecko, курс стейблкоїна впав до $0,88, але в понеділок повернувся до $1. Circle оголосила, що дозволить автоматичний викуп USDC через нові банківські відносини з Cross River Bank.

За даними CoinGecko, за минулий тиждень інвестори вивели зі стейблкоїнів $6 млрд.

USDC – це стейблкоїн, створений компанією Circle в співпраці з Coinbase. Цей токен базується на блокчейні Ethereum і прив'язаний до долара в пропорції 1:1. Уся кількість випущених токенів USDC повинна відповідати загальній сумі в доларах, яка була внесена на рахунок емітента.

Головна мета USDC – забезпечити стабільність вартості токена, щоб він міг використовуватися для розрахунків і переказів у криптовалютах, не піддаючись значним коливанням.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Huobi створює фонд на $100 млн для підтримки ліквідності.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло