Керівництво TikTok розглядає угоду з продажу соцмережі
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Керівництво TikTok розглядає угоду з продажу соцмережі

Подіяли заяви американської влади про заборону застосунка в США

Керівництво TikTok розглядає угоду з продажу соцмережі
Фото: Bloomberg

Китайські власники TikTok ведуть переговори щодо продажу із потенційними покупцями на тлі заяв американської влади про заборону застосунка в США.

Про це повідомляє New York Post із посиланням на джерела.

«Переговори між TikTok і потенційними покупцями застосунка розгораються. TikTok обмірковує свої варіанти і вивчає можливі угоди, які розглядалися і раніше, коли 2020 року Дональд Трамп, будучи президентом, погрожував заборонити застосунок», – повідомили джерела, близькі до компанії.

Вони не уточнили, з ким саме керівництво соцмережі веде переговори, проте 2020 року можливу співпрацю обговорювали з американською корпорацією з виробництва ПЗ Oracle і американською компанією оптової та роздрібної торгівлі Walmart, які в разі укладення тоді угоди змогли б узяти під контроль дочірню компанію TikTok у США, користувацькі дані та модерацію контенту.

«У четвер, 23 березня, гендиректор TikTok Шоу Цзи Чу дасть свідчення перед комітетом Палати представників з енергетики і торгівлі про зв'язки компанії з Китаєм», – повідомляє видання.

Бекграунд. Раніше в четвер видання The Hill повідомляло, що адміністрація американського президента Джо Байдена вимагає, щоб китайські власники соцмережі TikTok продали свої частки, інакше застосунок можуть заборонити в США. Уточнюється, що таку вимогу висунув комітет Мінфіну з іноземних інвестицій у Сполучених Штатах (CFIUS).

Наприкінці минулого року Конгрес США схвалив законопроєкт, що забороняє використання соцмережі TikTok на телефонах і електронних пристроях федерального уряду.

У лютому Білий дім надав усім федеральним агентствам 30 днів на те, щоб видалити TikTok з усіх урядових електронних пристроїв.

На думку американської влади, уряд КНР може використовувати китайський застосунок для збору даних американських користувачів. Додаток TikTok налічує понад 100 млн користувачів у США.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло